Blog

Roman Horký - Kamelot

Novinky na blogu

06 12

Nové CD - Země tvých dlaní

Album „Země tvých dlaní“ autor Roman Horký celé usadil do krajiny, která je jeho duši tak blízká. A nejen jemu. Album s novým nadčasovým zvukem obsahuje 12 zbrusu nových původních písní. V nich lze ucítit vůně všech čtyř ročních období, prožít příběhy lidí. Jejich zamilovanost, lásku, stáří i smrt. Se svými hudebními přáteli ze skupiny Kamelot využil k natočení alba současné nejmodernější technologie a masteroval jej, jako první český folk a country umělec, ve slavném londýnském studiu Abbey Road za přispění držitele americké Grammy Seana Mageeho. „Země tvých dlaní“ se stane ozdobou nejen letošních vánočních svátků.

Více

02 10

Kytarová dílna - druhý díl právě vychází

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci hry na kytaru! Už potřetí v krátké době se s vámi chci podělit o další novinku. Protože 2. díl Kytarové dílny vychází ve stejnou dobu jako ten 1. a navíc se zpěvníkem, představuji vám nyní obal druhého dílu i zpěvníku.

Více

05 09

Kytarová dílna - první díl právě vychází

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci hry na kytaru! Rád bych Vám ukázal další novinku, která brzy spatří světlo světa. Po téměř 10 měsících intenzivní a usilovné práce na velkém projektu „Kytarová dílna RH“ vám konečně mohu představit dlouho očekávaný první díl Kytarové dílny!

Více

08 08

Ukázka z Kytarové dílny R. H. – píseň Čas rozchodů

Vážení a milí nadšenci pro hru na kytaru a fanoušci písní Romana Horkého a Kamelotu! Jak jsme již dřív oznámili na FB, dnes od 18:00 hodin můžete na YouTube najít ochutnávku z připravované Kytarové dílny Romana Horkého.

Více

08 08

Nový videoklip k písni Poslední ráj

Dovolte nám, abychom vám tímto oficiálně představili nový videoklip k písni Poslední ráj, který vznikl jako protest proti připravovaným plánům na výstavbu VD Čučice na naší překrásné řece Oslavě a námi milovaném údolí.

Více